Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sklo WC kefy pieskované 6933,XS
Kód: 13733Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590309008170 |
| Verzia: | matné sklo |
| Výška výrobku: | 115 mm |
| Šírka výrobku: | 113 mm |
| Hĺbka výrobku: | 113 mm |
| Hĺbka škatule: | 113 mm |
| Šírka škatule: | 250 mm |
| Výška škatule: | 255 mm |
| Typ: | sklo |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309008170 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
