Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis ROZDEĽOVAČ s term. ventilmi, reg. s prietok. mech.12 okruhov RZP12S
Kód: 14607Podrobný popis
ČESKÝ VÝROBOKMosadzné rozdeľovače pre 2-12 vykurovacích okruhov vybavené prietokomermi Taconova so zárukou 15 rokov. Kompletný sortiment príslušenstva vrátane náhradných dielovDodatočné parametre
| Kategória: | Mosadzné rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.43 kg |
| EAN: | 5902194933025 |
| Prepravované médium: | voda |
| Verzia: | 12 obvodov |
| Šírka škatule: | 405 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Hĺbka škatule: | 765 mm |
| Záruka: | 15 rokov |
| Typ: | s prietokomermi |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194933025 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
