Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis ROZDEĽOVAČ s regulačnými, termost. a mech.ventilmi 12okruhov RZ12S
Kód: 14608Podrobný popis
ČESKÝ VÝROBOKMosadzné rozdeľovače pre 2-12 vykurovacích okruhov so zárukou 15 rokov. Kompletný sortiment príslušenstva vrátane náhradných dielovDodatočné parametre
| Kategória: | Mosadzné rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.24 kg |
| EAN: | 5902194945486 |
| Prepravované médium: | voda |
| Hĺbka škatule: | 690 mm |
| Šírka škatule: | 100 mm |
| Výška škatule: | 388 mm |
| Verzia: | 12 obvodov |
| Záruka: | 15 rokov |
| Typ: | s termostatickými ventilmi |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194945486 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
