Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Rozdeľovač nerez s prietokomermi a uzat.ventilmi, 12-okruhov SN-RZPU12S
Kód: 14651Podrobný popis
ČESKÝ VÝROBOKNerezové rozdeľovače pre 2-12 vykurovacích okruhov vybavené prietokomermi Taconova s 15-ročnou zárukou. Kompletný sortiment príslušenstva vrátane náhradných dielovDodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| EAN: | 5902194969482 |
| Prepravované médium: | voda |
| Verzia: | 12 obvodov |
| Hĺbka škatule: | 795 mm |
| Šírka škatule: | 395 mm |
| Výška škatule: | 110 mm |
| Typ: | s prietokomermi 3/4" |
| Záruka: | 15 rokov |
| Vhodná skrinka: | SZP-5 / SZN-5 |
| Vhodná skriňa pre GM 40: | SZP-5 / SZN-6-170 |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194969482 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
