Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Rohový ventil keramický s krytkou a kovovou pákou 1/2x3/8 Z295-BL
Kód: 40962Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5903738223572 |
| Hĺbka škatule: | 30 mm |
| Šírka škatule: | 60 mm |
| Výška škatule: | 90 mm |
| Verzia: | Čierna |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5903738223572 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
