Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Predlžovacia sada 25 mm pro BOX051R,0 PRS/SET051R,0
Kód: 50741Podrobný popis
Umožňuje odstrániť príliš hlboké zapustenie skrinky do steny, maximálne 25 mm. Vhodné pre BOX58051R,0, BOX58051R,5, BOX36051R,0, BOX37051R,0, BOX38051R,0, BOX38051R,5, BOX42051R,0, BOX90351R,0, BOX94451R,0, BOX96051R,0, BOX97051R,0, BOX98051R,0. SET36051R,0, SET38051R,0, SET38051R,5, SET58051R,0 SET58051R,5.Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590309097358 |
| Hĺbka škatule: | 105 mm |
| Šírka škatule: | 130 mm |
| Výška škatule: | 60 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309097358 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
