Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Polšróbenie k čerpadlu 1"x6/4" FT236/25
Kód: 14319Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590309087748 |
| Hĺbka škatule: | 125 mm |
| Šírka škatule: | 60 mm |
| Výška škatule: | 50 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309087748 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
