Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Podomietkový guľový ventil, páka MM 3/4" KFP2D
Kód: 70130Podrobný popis
K dispozícii od 2.10.2021Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 5902194993197 |
| Verzia: | 3/4" |
| ovládacia páka: | Páka |
| Hĺbka škatule: | 205 mm |
| Šírka škatule: | 145 mm |
| Výška škatule: | 80 mm |
| Záruka: | 10 rokov |
| Maximálny krútiaci moment: | 60 Nm |
| Maximálny pracovný tlak: | 30 barov |
| Prepravované médium: | voda-vzduch-glykol |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194993197 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
