Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Odvzdušňovacia zátka ručná 1/2" RA503/15
Kód: 14441Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventily na vetranie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590309048619 |
| Hĺbka škatule: | 24 mm |
| Šírka škatule: | 110 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Výška výrobku: | 19 mm |
| Šírka výrobku: | 24 mm |
| Hĺbka výrobku: | 24 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309048619 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
