Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Montážny balíček NT 1 MB/NT1
Kód: 15202Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590309028420 |
| Hĺbka škatule: | 5 mm |
| Výška škatule: | 90 mm |
| Šírka škatule: | 60 mm |
| Typ: | montážny balík |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309028420 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
