Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Mont. sada pre závesné exp. nádoby s priemerom 60 - 380 mm SADAEXP
Kód: 52257Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Expanzné nádoby a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590309131502 |
| Hĺbka škatule: | 170 mm |
| Šírka škatule: | 160 mm |
| Výška škatule: | 20 mm |
| Verzia: | kov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309131502 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
