Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Expanzná nádoba pre vykurovacie systémy, závesná, objem 18l TS18Z
Kód: 52242Podrobný popis
Expanzné nádoby sa vyznačujú širokou škálou použiteľnosti. Možno ich použiť v rodinnom dome aj vo veľkých budovách. Nádoby sa dodávajú s vymeniteľnou membránou Na montáž je možné zakúpiť montážnu súpravu SADAEXP. 3/4" pripojenie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Expanzné nádoby a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.44 kg |
| EAN: | 8590309131380 |
| Prepravované médium: | voda |
| Hĺbka škatule: | 445 mm |
| Šírka škatule: | 285 mm |
| Výška škatule: | 285 mm |
| Výška výrobku: | 430 mm |
| Šírka výrobku: | 280 mm |
| Hĺbka výrobku: | 280 mm |
| Verzia: | 18 litrov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309131380 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
