Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Expanzná nádoba pre inštalácie te. a stu. vody, závesná, 35l V35Z
Kód: 52254Podrobný popis
Expanzné nádoby sa vyznačujú širokou škálou použiteľnosti. Nádoby sa dodávajú s vymeniteľnou membránou Pripojenie 1". Na montáž je možné zakúpiť montážnu súpravu SADAEXP.Dodatočné parametre
| Kategória: | Expanzné nádoby a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.73 kg |
| EAN: | 8590309131441 |
| Prepravované médium: | voda |
| Hĺbka škatule: | 450 mm |
| Šírka škatule: | 370 mm |
| Výška škatule: | 400 mm |
| Výška výrobku: | 440 mm |
| Šírka výrobku: | 365 mm |
| Hĺbka výrobku: | 365 mm |
| Verzia: | 35 litrov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309131441 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
