Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Excentr 1" - balenie po 2 ks MR-SET
Kód: 14619Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 5902194971393 |
| Hĺbka škatule: | 70 mm |
| Šírka škatule: | 85 mm |
| Výška škatule: | 70 mm |
| Výška výrobku: | 60 mm |
| Šírka výrobku: | 37 mm |
| Hĺbka výrobku: | 60 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194971393 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
