Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Drezová batéria BAI4BR
Kód: 13141Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou FERRO ANTICA v bronzovej farbe. Táto batéria vynikne v interiéri a doplní vašu štýlovú domácnosťSlužba pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 8590309089704 |
| Verzia: | bronz |
| Hĺbka škatule: | 160 mm |
| Šírka škatule: | 330 mm |
| Výška škatule: | 70 mm |
| Výška výrobku: | 260 mm |
| Šírka výrobku: | 160 mm |
| Hĺbka výrobku: | 210 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309089704 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
