Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Drezová /umyvadlová nástenná batéria 98070,0
Kód: 13134Podrobný popis
Elegantné tvary sú úžasné v každom interiéri. Vynikajúca kvalita za ešte lepšiu cenu. Séria TITANIA SMART je pre vás tá pravá. Služba pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| EAN: | 8590309067085 |
| Príslušenstvo: | Kompletné |
| Hĺbka škatule: | 400 mm |
| Šírka škatule: | 155 mm |
| Výška škatule: | 100 mm |
| Výška výrobku: | 135 mm |
| Šírka výrobku: | 250 mm |
| Hĺbka výrobku: | 280 mm |
| Dĺžka popruhu: | 220 mm |
| Typ ramena: | 255 mm |
| Pripojovacia matica: | 3/4" |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Rozteč batérií: | 150 mm |
| Typ kazety: | 35 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309067085 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
