Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
NOVASERVIS ANCONA vaňová batéria s príslušenstvom, 150 mm, chróm, 72020,0
Kód: 49611Podrobný popis
| TYP | nástenný |
| rozstup batérií | 150 mm |
| Hĺbka škatule | 220 mm |
| Výška skrinky | 145 mm |
| Šírka boxu | 195 mm |
| Záruka tesnosti kazety | 5 rokov |
| Typ kazety | 40 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5901095627408 |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095627408 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
