Napájací zdroj TP-Link PSM550-AC 550 W, 52759914
Kód: 102188
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Napájací zdroj, výkon 550 W, výstup 12 V DC, vymeniteľný počas prevádzky, prepäťová ochrana ±4 kV.
Detailné informácie
Podrobný popis
Napájací modul TP-Link PSM550-AC poskytuje spoľahlivú konverziu napájania na 12 V DC s výkonom až 550 W. Tento modul je kompatibilný s viacerými modelmi prepínačov TP-Link Omada a Omada Pro (napr. SX6632YF, S7500-26XF6Y).
Hlavné výhody
  • Výstupný výkon až 550 W
  • Stabilné výstupné napätie 12 V DC
  • Prepínanie počas prevádzky bez prerušenia systému
  • Ochrana proti prepätiu, podpätiu, skratu a nadprúdu
Stabilita a bezpečnosť prevádzky
Špecifikácie
  • Značka: Modulový modul s kapacitou 1,5 litra: TP-Link
  • Model: TP-Link, model TP-Link, model TP-Link, model TP-Link: PSM550-AC
  • Určenie: napájací zdroj
  • Napájanie striedavým prúdom: 100-240 V, 50/60 Hz 7 A
  • Výstup jednosmerného prúdu: 12 V hlavný: 12 V DC/45 A (maximum), 12 Vsb: 12 V DC/2,1 A (maximum)
  • Prepäťová ochrana: ±4 kV
  • Rozmery: 185 x 73,5 x 40 mm
  • Maximálny výstupný výkon: 550 W