Napájací zdroj TP-Link PSM500-AC 500 W, 52759915
Kód: 102189
Môžeme doručiť do:
Napájací zdroj, výkon 500 W, výstup 53,5 V DC, vymeniteľný počas prevádzky, prepäťová ochrana ±6 kV.
Detailné informácie
Podrobný popis
Napájací modul TP-Link PSM500-AC poskytuje spoľahlivú konverziu napájania na 53,5 V DC s výkonom až 500 W. Tento modul je kompatibilný s viacerými modelmi prepínačov TP-Link Omada a Omada Pro (napr. SG6428XHP, SG6654XHP, S6500-24GP4XF, S6500-48GP6XF, S6500-24MPP4Y, S6500-48MPP6Y).
Hlavné výhody
  • Výstupný výkon až 500 W
  • Stabilné výstupné napätie 53,5 V DC
  • Výmena počas prevádzky bez prerušenia systému
  • Ochrana proti prepätiu, podpätiu, skratu a nadprúdu
Stabilita a bezpečnosť prevádzky
Špecifikácie
  • Značka: Modulový modul s kapacitou 1,5 litra: TP-Link
  • Model: TP-Link, model TP-Link, model TP-Link, model TP-Link: PSM500-AC
  • Určenie: napájací zdroj
  • Napájanie striedavým prúdom: 100-240 V, 50/60 Hz 8 A
  • Výstup jednosmerného prúdu: 53,5 V/9,35 A
  • Prepäťová ochrana: ±6 kV
  • Rozmery: 259,5 x 95,8 x 40,1 mm
  • Maximálny výstupný výkon: 500 W