Napájací zdroj TP-Link PSM150-DC 150 W, 52759913
Kód: 101818
Môžeme doručiť do:
Napájací modul / zdroj na premenu vstupného napätia na výstupné napätie 12 V DC s maximálnym výkonom 150 W, kompatibilný s DS-P7001-08, DS-P7001-16, LED signalizácia, vymeniteľný počas prevádzky.
Detailné informácie
Podrobný popis
Napájací modul TP-Link PSM150-DC je vybavený jednosmerným vstupom a výstupom. Prevádza vstupné napätie na výstupné napätie 12 V DC s maximálnym výstupným výkonom 150 W. Možno ho vymeniť počas prevádzky systému bez jeho prerušenia. Napájací zdroj je vhodný pre produkty OLT GPON (DS-P7001-08, DS-P7001-16).
Hlavné výhody
  • Maximálny výstupný výkon do 150 W
Špecifikácie
  • Značka: TP-Link
  • Určenie: napájací zdroj / napájací modul
Základné parametre
  • Výstupný výkon: do 150 W, 12V/12,5 A
  • Ochrana: proti prepätiu, podpätiu, skratu a nadprúdu
  • Indikácia LED: napájanie, PS OK, chyba (porucha)
  • Možnosť výmeny počas prevádzky: áno
Fyzické parametre
  • Prevádzková teplota: 0 až 50 °C
  • Teplota skladovania: -40 až 70 °C
  • Prevádzková vlhkosť: 10 až 90 % bez kondenzácie
  • Skladovacia vlhkosť: 5 až 90 % bez kondenzácie
  • Rozmery: 120 x 213 x 41,8 mm