Napájací zdroj TP-Link PSM150-AC 150 W, 52759911
Kód: 101649
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
Tento modulárny napájací zdroj sa používa na primárne alebo redundantné napájanie prepínačov alebo ako náhradný diel v prípade potreby, ale možno ho použiť aj pre iné elektronické zariadenia s výstupným napätím 12 V DC. Na zvýšenie spoľahlivosti je napájací zdroj vybavený prvkami ochrany proti nízkemu napätiu, prepätiu, skratu a preťaženiu, čo rapídne zvyšuje celkovú životnosť tohto sieťového komponentu.
Hlavné výhody
  • Sieťový zdroj TP-LINK PSM150-AC je vhodný na použitie s prepínačmi TP-Link
  • Možno použiť aj pre iné elektronické zariadenia s výstupným napätím 12 V DC
Technické údaje
  • Brand: TP-Link
  • Model: TP-Link PSM150-AC
  • Určenie: sieťový zdroj
  • Vhodné pre: sieťové prepínače/vypínače
  • Certifikácia: FCC, CE, EAC
Výkon
  • Vstup: 100 až 240 V ~ 50/60 Hz
  • Výstupné napätie: 12 V DC
  • Výstupný prúd: 6,25 A
  • Výstupný výkon: 75 až 150 W
Konštrukcia
  • Konštrukcia: modulárna
  • Výmena za prevádzky: Áno
Rozhranie
  • RJ45: Áno
  • SFP: Áno
  • Podpora PoE: Nie
Prostredie
  • Prevádzková teplota: : 0 až 40 °C
  • Teplota skladovania: : -40 až +70 °C
  • Prevádzková vlhkosť: 20 až 90 % relatívnej vlhkosti
  • Skladovacia vlhkosť: 10 až 95 % relatívnej vlhkosti