MHPower MSKD-3500-48 hybridný solárny menič UPS, 3500 W, čistý sínus, 48 V, MPPT solárny regulátor, 52901217
Kód: 100264
Môžeme doručiť do:
Menič napätia na dlhodobé napájanie 230 V zariadení v domácnosti, kancelárii a na cestách, výstupné napätie je nezávislé a má čistý sínusový výstup, ochrana proti preťaženiu, prepätiu, prebíjaniu alebo zvýšeniu teploty, nabíjanie prostredníctvom solárneho panelu MPPT.
Detailné informácie
Podrobný popis
Vysoko spoľahlivý menič napätia MHPower MSKD-3500-48 je určený nadlhodobé napájanie 230 V elektrických zariadení v domácnosti, kancelárii, pri kempovaní a na cestách. Stabilizované výstupné napätie je nezávislé a má čistý sínusový výstup, takže veľmi bezpečne a pružne reaguje na preťaženie, prepätie, prebíjanie alebo zvýšenú teplotu. K tomuto meniču je preto možné pripojiťmimoriadne citlivé spotrebiče, ktoré s bežnými meničmi nefungujú, ako sú počítače, rádiá, televízory, svetlá, ventilátory, ručné elektrické náradie, čerpadlá, vŕtačky, kávovary, varné kanvice a ďalšie.
Po obnovení sa batéria automaticky dobije a spotrebič sa napája zo siete, kde integrovaná nabíjačka s maximálnym prúdom do 20 A dobíja a udržiava batériu v pohotovostnom stave. Pri znížení napätia batériezaznie výstražný tón, pri ďalšom znížení napätia sa menič sám vypne a pri zvýšení napätia sa sám zapne - nehrozí teda, že by sa batéria rýchlo vybíjala a zastavila prevádzku. Zároveň je možné batériu dobíjať zo solárnych panelov pomocou zabudovaného solárneho regulátora MPPT, čo uľahčuje prevádzku spotrebiča pri kempovaní alebo iných aktivitách v prírode.
Hlavné výhody
  • Menič napätia MHPower MSKD-3500-48 je určený na dlhodobé napájanie 230V zariadení
  • Nájde využitie v domácnosti, kancelárii, pri kempovaní a na cestách
  • Stabilizované výstupné napätie je nezávislé a má čistý sínusový výstup
  • Menič bezpečne a flexibilne reaguje na preťaženie, prepätie, prebíjanie alebo zvýšenú teplotu
  • Pri zvýšení napätia sa sám vypína, takže nehrozí rýchle vybitie batérie
  • Pri znížení napätia batérie zaznie výstražný tón, pri ďalšom znížení napätia sa menič vypne
Špecifikácie
  • Brand: MHPower
  • Model: MSKD-3500-48
  • Určenie: Menič napätia
  • Menovitý výkon: 3500 W
Hlavný stav striedavého prúdu
  • Rozsah vstupného napätia: 140 až 275 V
  • Frekvencia: 45 až 65 Hz
  • Rozsah výstupného napätia: 195 až 240 V
  • Nabíjací prúd: 10 A
Výstupný režim meniča
  • Výstupné napätie meniča: 220 V (±3 %)
  • Výstupná frekvencia: 50/60 Hz
  • Výstupný účinník: < 0,8
Fotovoltaika (PV)
  • Rozsah vstupného napätia: 60 - 90 V
  • Maximálny nabíjací prúd: do 60 A
  • Maximálna účinnosť konverzie: 98 %
Batérie
  • Napätie batérie: 48 V
  • Prevádzkový režim: (PV -> BAT -> AC) / (AC -> PV -> BAT) / (PV -> BAT -> BAT)
  • Čas prepnutia na záložný zdroj: < 4 ms
  • Kompatibilné batérie: GEL, AGM, konvenčné zaplavené
Zariadenie
  • Chladiaci ventilátor: Áno
  • Počet indikačných LED diód: 3
  • Hlavný vypínač: ON/OFF
  • Pripojovací kábel v balení: Áno
  • Dĺžka kábla batérie: cca. 0,95 m
  • Dĺžka napájacieho kábla k zdroju napájania. Približne: 1,5 m. 0,75 m
Konektory a zásuvky
  • Typ zásuvky: 2x Schuko
Bezpečnosť a životné prostredie
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Relatívna vlhkosť: 10 až 90 % relatívnej vlhkosti
  • Prevádzková teplota: 0 až +40 °C
  • Teplota skladovania: -15 až +45 °C
  • Montáž: montáž na stenu
Fyzikálne vlastnosti
  • Farba: čierna
  • Čistá hmotnosť: 24 kg
  • Rozmery (š x v x h): 33 x 54 x 13 cm
  • Hmotnosť balenia: 25 kg
  • Rozmery balenia (š x v x h): 37 x 60 x 16 cm
Obsah balenia
  1. 1x zdrojový menič napätia MHPower MSKD-3500-48
  2. 1x 95 cm batériový kábel
  3. 1x 75cm napájací kábel do zástrčky
  4. 1x montážna súprava na stenu (hmoždinky a skrutky)
  5. 1x dokumentácia
Záruka: 24
Hmotnosť: 24 kg
EAN: 8594199731439
Fázy: 1
Výstupná frekvencia (Hz): 45 až 65
Asymetria: Nie
Maximálne vstupné napätie (V): 230
Hmotnosť (g): 24000
Rozmery š x v x h (cm): 54 x 33 x 13
Dĺžka záruky (mesiace): 24
Dĺžka záruky na IČO (mesiace): 24
Hmotnosť (kg): 24
Prevádzková teplota (°C): -15 až 45
Prevádzkové prostredie: Interné stránky
USB: Nie
Tvar výstupnej krivky: čistá sínusoida
Nabíjateľné: Áno
Maximálny špičkový výkon (W): 3500
Maximálny trvalý výkon (W): 3500
Vstupné/výstupné napätie (V): 110V/230V