Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
METAFORM BOLD WC kefa na postavenie, agila 103T31533
Kód: 123131Podrobný popis
Séria kúpeľňových doplnkov BOLD z keramiky sa ľahko udržiava a očarí elegantným dizajnom s jemne zaoblenými líniami. Obzvlášť vkusne bude pôsobiť v minimalistických kúpeľniach. Ponúkané farby: zemitá agila, tlmená verde a jemná carina umožňujú jednoduché zladenie s interiérom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC štetky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.351 kg |
| EAN: | 8003062867224 |
| Priemer: | 105 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 367 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 105x367x105 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Toaletná kefa |
| Inštalácia: | O pozícii |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | METAFORM |
| EAN: | 8003062867224 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
