Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Siena, zakladač hornej zásuvky pre skrinku 60 cm CN470
Kód: 60811Podrobný popis
Zakladač hornej zásuvky je doplnok pre väčší poriadok pre všetky skrinky so šírkou 60 cm zo série Siena. Pomáha prehľadne rozčleniť priestor zásuvky a uľahčuje uloženie drobných kúpeľňových potrieb.Je navrhnutý tak, aby rešpektoval výrez pre sifón a zároveň ladil s dizajnom celej série - je vyrobený z kvalitného materiálu v dekore masívneho dreva, vďaka čomu skvele dopĺňa dubovú dosku aj celkový estetický dojem kúpeľne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky pod umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 8592480104863 |
| Šírka: | 600 mm |
| Typ: | Ostatný nábytok |
| Farba: | Dub masiv |
| Séria: | Siena |
| Typ skrinky: | Bez umývadla |
| Rozmer Š x H: | 600 x 0 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480104863 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
