Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Ružica k roháčikom 1/2“ CB425B
Kód: 10998Podrobný popis
Náhradná krycia ružica k roháčikom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594013124690 |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Šírka: | 55 mm |
| Typ: | Ostatné |
| Veľkosť: | 1/2" |
| Materiál: | Chróm |
| Dĺžka/Výška: | 10 mm |
| Rozmer Š x H: | 55 x 55 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8594013124690 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
