Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Quatro ovladacie tlačítko, biela MM20
Kód: 37552Podrobný popis
Spôsob inštalácie• Montáž na podomietkové nádržky Mereo
Vlastnosti
• Kvalitní materiál ASA (plast), alebo ABS na chromovanie
• Pre inštaláciu nie sú potrebné žiadné nástroje
Technické informacie
• Ovládánie z predu
Obsah balenia
• Všetky časti potrebné pre instaláciu tlačítka
• Nosný rám
• Prvky k uchyteniu
• Nastavovacie šruby
• Vhodné pre nádržky typu MM01, MM02, MM03
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné vodovodné systémy a splachovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8592480089054 |
| Hĺbka: | 18 mm |
| Šírka: | 255 mm |
| Typ: | Ovládacie tlačidlá |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka/Výška: | 170 mm |
| Rozmer Š x H: | 255 x 18 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480089054 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
