Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Bidet závesný kapotovaný, 495x365x330, keramický, biely VSD82B
Kód: 59798Podrobný popis
Bidet závesný kapotovaný, 495x365x330, keramický, biely. Design kompatibilný ku VSD82xx.Dodatočné parametre
| Kategória: | TOALETY |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| EAN: | 8592480104207 |
| Hĺbka: | 495 mm |
| Šírka: | 365 mm |
| Typ: | Bidet;Závesný |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka/Výška: | 330 mm |
| Rozmer Š x H: | 365 x 495 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480104207 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
