Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Krycie dvere T-3622 - 150x300
Kód: 44730Podrobný popis
Všetky komponenty krycích dvierok sú vyrobené z plastu. Dvere sa skladajú z dvoch častí, rámu a dverí. Dvere sú vybavené západkou na zatváranie.Použitie: Krycie dvierka sú určené na zakrytie prístupu do murovaných dutín, v ktorých sa nachádzajú uzatváracie ventily, vnútorný vodovod, plynové potrubie. V obložení vaní a sprchových vaničiek sa krycie dvere používajú v mieste zápachových uzáverov, aby sa umožnil prístup v prípade poruchy zápachového uzáveru alebo na čistenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krycie a vaňové dvere |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 8584049014553 |
| Výška: | 300 mm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 150 mm |
| Výrobca: | KGM |
| EAN: | 8584049014553 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
