Kotúčová píla NAC AKU CS-165-LI-20V, 63716520
Kód: 99057
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Kotúčová píla, otáčky 4 200 ot/min, adaptér na pripojenie k priemyselnému vysávaču, vysokokapacitná lítium-iónová batéria, séria AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukoväť.
Detailné informácie
Podrobný popis
Hlavné výhody
  • Široké spektrum použitia - strešné krytiny, stavebné a dokončovacie práce
  • Laserové a paralelné vedenie na čo najpresnejšie rezanie
  • Adaptér na pripojenie k priemyselnému vysávaču
  • Ergonomická rukoväť s protišmykovým povrchom
  • Vysokokapacitná batéria na spoľahlivú prevádzku
  • Séria AKUMULTISYSTEM 20V - všetky zariadenia tejto série sú kompatibilné s rovnakým akumulátorom
  • Voľnosť pohybu - žiadne káble
Prívody a kvalitný výkon
Okružní pila NAC CS-165-LI-20V
Náradie s batériou bez pamäťového efektu
Poznámka: Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Voľný pohyb
AKUMULÁTORY série 20V
Píla patrí do radu AKUMULTISYSTEM 20V. Všetko záhradné náradie a nástroje, ktoré patria do tohto radu, môžu byť napájané rovnakým akumulátorom.
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Technické údaje
  • Značka: Aku náradie, ktoré sa vyrába v USA: NAC
  • Model: CS-165-LI-20V
  • Určenie: kotúčová píla
  • Napájanie: batéria
  • Napätie batérie: 20 V
  • Typ batérie: lítium-iónová
  • Otáčky: 4 200 ot/min
  • Nastavenie uhla rezu: 0 až 45°
  • Hĺbka rezu 90°: 51 mm
  • Hĺbka rezu 45°: 35 mm
  • Priemer kotúča: 165 mm
  • Rukoväť: protišmykový materiál
  • Vodiaci laser: áno
  • Paralelné vedenie: áno
  • Kotúč: 165 mm, 24 zubov