Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
KORADO kúpeľňové armatúry Koralux Rondo Classic - M, KRCM 1220.450
Kód: 45405Podrobný popis
Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX RONDO CLASSIC - M sú vyrobené z uzavretých oceľových profilov s prierezom "D" a rovných profilov s kruhovým prierezom. Spodné stredové pripojenie s rozstupom pripojenia 50 mm. Vykurovacie telesá sa dodávajú so súpravou na montáž na stenu vrátane odvzdušňovacej a zaslepovacej zátky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.9 kg |
| Tepelný výkon: | 479 W |
| Výška: | 1220 mm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Výrobca: | KORADO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
