Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Vlnovec nerezový, pripojovací, voda, 5 m, DN20, pre matice 1" CVL140
Kód: 38075Podrobný popis
Vysoko kvalitný, pružný nerezový vlnovec je vyrobený z kvalitnej nerezovej oceli AISI304. Slúži na prepojenie vykurovacích a vodovodných systémov, kde je potreba nahradiť potrubný prepoj a docieliť pekného vzhľadu prepojenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie rúrky z nehrdzavejúcej ocele - vlnovec |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8592480012007 |
| Typ: | Rúry |
| Balenie: | 5 m |
| Veľkosť: | 1" |
| Prevedenie: | Voda |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 90 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480012007 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
