Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Ventil odvzdušňovací, manuálný, 1/4" PR8041
Kód: 37929Podrobný popis
Ventil odvzdušňovací, manuálný, vyrobený z kvalitnej poniklovanej mosadze, sa používa na odvzdušnenie vykurovacích systémov v stavbe. Montáž sa vykonáva zaskrutkovaním pomocou závitu G. Ventil odvzdušňovací je vyrobený so závitom podľa európskych štandardov ISO 228.Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátorové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8592480007614 |
| Veľkosť: | M 1/4" |
| Materiál: | Niklovaná mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. 95°C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480007614 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
