Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Ventil automatický, odvzdušňovací, 1/4" PR8174
Kód: 37936Podrobný popis
Automatický, odvzdušňovací ventil slúži na odvzdušnenie vykurovacích systémov v stavbe. Odvzdušňovacie ventily slúžia k odpusteniu nahromadeného vzduchu v ohyboch alebo vreckách na potrubie, v systémoch rozvodov kúrenia a delí sa na automatické a manuálne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátorové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 8592480049690 |
| Veľkosť: | M 1/4" |
| Materiál: | Niklovaná mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. 100°C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480049690 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
