Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Tesnenie pre vlnovec, 5/4", DN25, 10 ks CVL151
Kód: 38088Podrobný popis
Náhradné tesnenie pre vlnovec je vyrobené z kvalitnej gumy EPDM.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie rúrky z nehrdzavejúcej ocele - vlnovec |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592480012212 |
| Typ: | Tesnenie |
| Veľkosť: | 5/4" |
| Prevedenie: | Voda |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 90 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480012212 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
