Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Tesnenie k rýchlospojkám ZP09
Kód: 11002Podrobný popis
Náhradné tesnenie k rýchlospojkám. Tesnenie je vyrobené z kvalitnej mosadze a gumy EPDM.Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hadice a potrubia |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | 8592480034306 |
| Hĺbka: | mm |
| Typ: | Rýchlospojky |
| Materiál: | Mosadz |
| Tesnenie: | EPDM |
| Rozmer Š x H: | 0 x 0 mm |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | -10° C až +80° C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480034306 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
