Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Termomanometer 0-4 bar, 0-120 °C, zadný vývod 1/2 " PR3080
Kód: 38006Podrobný popis
Termomanometre sú zariadenia, ktoré kombinujú merače tlaku teploty do jedného zariadenia. Hlavnou funkciou termomanometru je informovať užívateľa spotrebičov o hodnote teploty vykurovacej vody a o tlaku vo vykurovaciom systéme a to na samostatných stupniciach, umiestnených v jednom prístroji. Rozsah meraného tlaku a spôsob pripojenia je uvedený v špecifikácii výrobku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 8592480004699 |
| Prevedenie: | zadné 1/2", 0 - 4 bar |
| Typ: | Teplomery |
| Priemer: | 80 mm |
| Veľkosť: | M 1/2" |
| Prevádzkový tlak: | 0-4 bar |
| Prevádzková teplota: | 0-120 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480004699 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
