Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Teplomer bimetalový DN 63, 0 - 120 °C, zadný vývod 1/2", jímka 75 mm PR3058
Kód: 37998Podrobný popis
Teplomer bimetalový sa používa na meranie teploty v rozmedzí 0 - 120 °C v rozvodoch kúrenia, vody a stlačeného vzduchu. Tieto teplomery nájdu svoje uplatnenie napríklad vo vykurovacích a chladiacich systémoch, kde je potreba hodnotu teploty zobrazovať pre obsluhu alebo ako kontrolný prvok.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592480016630 |
| Typ: | Teplomery |
| Priemer: | 63 mm |
| Veľkosť: | M 1/2" |
| Prevedenie: | 63 mm, jímka 75 mm |
| Prevádzková teplota: | 0-120 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480016630 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
