Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Redukcia - s eurokónusom, 1/2“x3/4“ PR8104
Kód: 11035Podrobný popis
Redukcia s eurokónusom slúži ako náhradný diel k armatúram pripojovacím k radiátorom - "H". Redukcia je vyrobená z kvalitnej poniklovanej mosadze s vnútorným závitom podľa európskych štandardov ISO 228. Maximálna prevádzková teplota je 95 °C a maximálny tlak 10 barov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátorové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | 8592480007843 |
| Typ: | Redukcie |
| Veľkosť: | M 1/2" |
| Materiál: | Niklovaná mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. 95 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480007843 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
