Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Priechodka niklovaná pre batérie Myjava, 3/4 "xM22x1 CB467G
Kód: 10294Podrobný popis
Prechodka slúži na spojenie starších typov batérií Myjava s novším typom ramienok. Je vyrobená z kvalitného niklu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k vodovodným batériám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592480038502 |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Šírka: | 25 mm |
| Typ: | Prechodky |
| Materiál: | Niklovaná mosadz |
| Dĺžka/Výška: | 18 mm |
| Rozmer Š x H: | 25 x 25 mm |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480038502 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
