Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Pileta s nerez mriežkou umývadlová 5/4 " PR7075C
Kód: 37624Podrobný popis
Umývadlová pileta s nerezovou mriežkou a s gumovým tesnením. Súčasťou je retiazka, držiak retiazky a PVC zátka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594013124096 |
| Typ: | Výpuste;Umývadlová pileta |
| Telo: | PP, mosadz, nerez |
| Tvar: | Okrúhly |
| Farba: | Nerez |
| Priemer: | 5/4" |
| Prietok (l/min): | 24 |
| Prevádzková teplota: | max. 80 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013124096 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
