Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Hadica pripojovacia nerez 24x34, MxF, 1"x1" s kolínkem, 30 cm CR606GN
Kód: 118788Podrobný popis
Nerezové pripojovacie hadice na vodu sa veľmi často používajú k domácim vodárňam a pripojeniu čerpadiel. Hadice sú vyrobené z vysoko akostného EPDM s opletom z kvalitnej nereze a s poniklovanými koncovkami z mosadze s vnútorným a vonkajším závitom podľa európskych štandardov ISO 228. Výhodou nerezových pripojovacích hadíc je veľmi jednoduchá manipulácia a montáž. Umožňujú tiež čiastočné pohltenie hydraulických rázov. Na hadice nesmie pôsobiť agresívne prostredie a látky spôsobujúce koróziu. Hadice sú vhodné pre rozvody vody, vzduchu a neabrazívnych a neagresívnych kvapalín s maximálnym tlakom do 10 bar a prevádzkovou teplotou max. 95 °C.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pripojovacie materiály a OSTATNÉ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8592480133351 |
| Typ: | 24 x 34 |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Veľkosť: | 1" x 1" |
| Pripojenie: | M x F |
| Verzia: | S kolínskou vodou |
| Dĺžka/výška: | 300 mm |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 barov |
| Prevádzková teplota: | max. 95 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480133351 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
