Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
JAGA IGUANA Circo Corner L027 H240 antracitová metalíza
Kód: 44753Podrobný popis
JAGA IGUANA Circo Corner L027 H240 antracitová metalíza. Iguana Circo Corner Symbol žiariaceho slnka. Iguana je viac ako len funkčná jednotka; je to tepelne účinný radiátor, navrhnutý so skutočným citom, ktorý ponúka vynikajúcu úžitkovú hodnotu. Iguana Circo, inšpirovaná detskou kresbou, je vyobrazením jasne žiariaceho slnka, transformovaného do plne funkčného umeleckého diela. Iguana predstavuje zrod nového radu "solárnych radiátorov". Ich moderný dizajn s neodmysliteľným prírodným nádychom vyvoláva pocit skutočného svetla. Pripojovacie armatúry nie sú súčasťou telesa.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 34.6 kg |
| Tepelný výkon: | 1242 W |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 2400 mm |
| Farba: | 007 - antracitová metalíza |
| Výrobca: | JAGA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
