Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Isvea VEA WC sedátko SLIM, Soft Close, Easy Take, biela 40Z10200I-S
Kód: 119713Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) sú zosieťované polyméry, ktoré tvoria priestorovú trojrozmernú sieť. K zosieťovaniu dochádza pri tvarovaní plastu teplom a tlakom, niekedy pôsobením katalyzátorov.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly padajú na misu. Postupné skladanie sedadla a veka zaisťuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedadla a záchodovej misy/urinálu.

Jednoduché vyberanie / rýchle uvoľňovanie
Jednoduché vybratie a nasadenie sedadla: stlačením tlačidla (pri niektorých modeloch jednoducho uvedením sedadla do kolmej polohy a jeho vytiahnutím) možno sedadlo vybrať zo závesov (v závislosti od typu obr. 1a, 1b, 1c) a potom jednoducho nasadiť späť (obr. 2).
1a
1b
1c
2Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 8697687054611 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 340 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 34x44 cm |
| Materiál: | Duroplast |
| Tvar: | Pre konkrétnu toaletu |
| Iné: | Soft Close (pomalé skladanie);Easy Take (odnímateľné sedadlo);SLIM (tenké) |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Isvea |
| EAN: | 8697687054611 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
