Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Isvea SENTIMENTI závesná WC misa, Rimless, 36x51cm, biela 10AR02014
Kód: 119768Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia splachovania bez okrajov
Rimless (NoRim) - toalety bez tradičného splachovacieho kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachovacia voda vyteká cez rozdeľovač vody len zo zadnej časti záchodovej misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale oplachuje vnútro. Výhodou je jednoduchá údržba a čistenie WC misy.



Úspora vody - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje účinné a efektívne splachovanie s menším množstvom vody, čím sa šetrí životné prostredie a náklady na vodu.
Úsporné splachovanie možno použiť s dvojsplachovou nádržkou, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastaviť objem vody od 2 litrov pre malé spláchnutie a od 4 litrov pre veľké spláchnutie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TOALETY |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20.18 kg |
| EAN: | 8697687061299 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 363 mm |
| Hĺbka: | 510 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 36,3x51 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasické |
| Iné: | Skrytá príloha |
| Záruka: | 2 roky |
| Technológia splachovania: | Bez ráfika |
| Balenie neobsahuje: | Toaletné sedadlo |
| Objem splachovacej vody: | 3,5 l / 5 l |
| Výrobca: | Isvea |
| EAN: | 8697687061299 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
