Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Isvea SENTIMENTI CLEANWASH závesná WC misa, integrovaný ventil a bidetová spŕška, Rimless, 36x53cm, biela 10ARS1101I
Kód: 119766Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia splachovania bez okrajov
Rimless (NoRim) - toalety bez tradičného splachovacieho kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachovacia voda vyteká cez rozdeľovač vody len zo zadnej časti záchodovej misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale oplachuje vnútro. Výhodou je jednoduchá údržba a čistenie WC misy.



Úspora vody - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje účinné a efektívne splachovanie s menším množstvom vody, čím sa šetrí životné prostredie a náklady na vodu.
Úsporné splachovanie možno použiť s dvojsplachovou nádržkou, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastaviť objem vody od 2 litrov pre malé spláchnutie a od 4 litrov pre veľké spláchnutie.
Bidetová sprcha CleanWash integrovaná do záchodovej misy
Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zabezpečuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do záchodovej misy. Systém integrovanej bidetovej trysky zvyšuje hygienický komfort pri používaní toalety. V závislosti od typu bidetovej sprchy sa ovládacia batéria (umožňuje výber teploty vody) alebo ventil (len studená voda) montuje na stenu alebo sa môže nainštalovať priamo na záchodovú misu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TOALETY |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20.18 kg |
| EAN: | 8697687027059 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 363 mm |
| Hĺbka: | 530 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 36,3x53 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasické |
| Iné: | Skryté upevnenie;Bidetová sprcha CleanWash |
| Záruka: | 2 roky |
| Technológia splachovania: | Bez ráfika |
| Balenie neobsahuje: | Toaletné sedadlo |
| Objem splachovacej vody: | 3,5 l / 5 l |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Isvea |
| EAN: | 8697687027059 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
