Hybridný solárny menič Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30 kW, 3-fázový, vysokonapäťové batérie, 52901284
Kód: 100353
Môžeme doručiť do:
Hybridný solárny menič pre vysokonapäťové batérie. Maximálny výstupný výkon 30 kW. Pre fotovoltaické systémy. 3 fázy. 3 MPP Trackery. 6 reťazcov. Účinnosť 97,6 %. Inteligentná monitorovacia platforma. Okamžité vypnutie v prípade nehody.
Detailné informácie
Podrobný popis
Použitehybridný 3-fázový striedač Deye pre fotovoltické systémy. Je určený pre vysokonapäťové batérie s napätím od 160 V do 800 V. Tie poskytujú vyššiu účinnosť systému vďaka menšiemu množstvu odpadového tepla. Striedač podporuje viacero batérií súčasne (paralelne). Okrem toho umožňuje akumuláciu energie z dieselového generátora.
Hlavné výhody
  • Ideálny pre fotovoltické systémy s vysokonapäťovými batériami
  • Podporuje viacero batérií súčasne
  • Možnosť ukladať energiu z dieselového generátora
  • Pre 3 sledovače MPP a až 6 reťazcov
  • Inteligentná monitorovacia platforma
  • Možnosť okamžitého vypnutia v prípade nehody
  • 6 časových období pre nabíjanie a vybíjanie batérií
Vysoký výkon
Striedač Deye zvládne 3 MPP trackery a až 6 stringov. Maximálny výkon v tejto konfigurácii 2+2+2 dosahuje 30 kW. Jeho škálovateľnosť má až 10 paralelných systémov on-grid a off-grid.
Jednoduchá obsluha vďaka platforme
Predĺžená záruka
Technické údaje
  • Značka: FOTOFARMA, s. r. o., s. r. o.
  • Model: SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3
  • Určenie: Hybridný solárny menič
  • Konštrukcia: montáž na stenu
  • Použitie: vonkajšie
Konektory a rozhrania
  • Komunikačné rozhrania: RS-485, RS-232, Wi-Fi, CAN, DRM
  • Vstupy batérie: 2
  • Typ konektora: MC4
  • Iné: LCD displej
Napájanie
  • Počet fáz: 3
  • Max. Jednosmerný vstupný výkon: 39 kW
  • Max. výstupný výkon: 30 kW
  • Max. výstupný prúd: 45,5 A
  • Počet sledovačov MPP: 3
  • Celkový počet stringerov: 2+2+2
  • Vstupný PV prúd: 36+36+36 A
  • Prevádzkový rozsah MPPT: 150 až 850 V
  • Batériový systém: vysoké napätie
  • Rozsah napätia batérie: 160 až 800 V DC
  • Maximálny nabíjací a vybíjací prúd: 100 A (v konfigurácii 50+50)
  • Účinnosť: 97,6 %
Fyzikálne parametre
  • Stupeň ochrany: IP65
  • Prevádzková teplota: -40 až 60 °C
  • Hmotnosť: 80 kg
  • Rozmery (š x v x h): 527 x 894 x 294 mm