Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hopa Závěsný bidet ORLO NEW OLKLT057F
Kód: 118404Podrobný popis
Z
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bidet |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| EAN: | 8595141950250 |
| Materiál: | Keramika |
| Farba: | Biely lesklý |
| Séria: | Eagle |
| Dimenzia_C: | 34 cm |
| Tvar: | Štvorec |
| Waste_WC: | Zadná strana |
| Inštalácia: | Závesné |
| Rozmer_A: | 36 cm |
| Dimension_B: | 53 cm |
| Katalóg: | Kúpeľne Olsen-Spa, HOPA |
| Group_article: | S23LT |
| Výrobca: | Hopa |
| EAN: | 8595141950250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
