Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
HOPA Voľne stojaca vaňa LUXURY biela, so štrbinovým prepadom Farba sifónu - Chróm, Rozmer vane - 170 × 80 cm, Spôsob prevedenia - Pravé VANAVN170P
Kód: 84990Podrobný popis
Vaňa v ľavom/pravom prevedení na montáž do rohu LUXURY v bielej lesklej farbe sa Vám odmení pocitom vysokého komfortu . Budete ležať v kúpeli a okolo Vás bude dosť miesta, nič Vás nebude obmedzovať. Vaňa aj vonkajší plášť tvoria kompaktný celok . Vaňa sa dodáva v žiarivo bielej lesklej farbe . Hladký povrch umožňuje jeho ľahkú údržbu. Vaňu netreba obmurovať a obkladať a súčasťou vane je aj kvalitná odtoková súprava (systém so štrbinovým prepadom ).
Rozmer voľne stojacej vane:
- 170 × 80 x 65 cm, objem 260 l
Materiál:
- Sanitárny akrylát
Farebné prevedenie vane:
- Biela lesklá farba
Súčasťou vane je aj click-clack odtoková súprava so slim krytkou prepadu vo farbe CHROM.
ZÁRUKA 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| EAN: | 8595141941074 |
| Type_baths: | Voľne stojace |
| Materiál: | Sanitárny akryl |
| Farba: | Biely lesklý |
| Séria: | AVITA |
| Dimenzia_C: | 65 cm,58 cm |
| Zariadenie: | S nohami |
| Zväzok: | 270 l |
| Rozmer_A: | 170 cm |
| Dimension_B: | 80 cm |
| Katalóg: | Kúpeľne HOPA |
| Top_produkt: | Áno |
| Group_article: | AKCIA1 |
| Dimension_baths: | 170 × 80 cm |
| Method_of_implementation: | Skutočné |
| Výrobca: | HOPA |
| EAN: | 8595141941074 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
