Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gedy PIRENEI mydeľnička, mliečne sklo, gun metal PI1181
Kód: 78946Podrobný popis
Možno inšpirovaná krásou Pyrenejí navrhla dizajnérka sériu doplnkov PIRENEI. Pevný základ, kombinácia rovných línií a zaoblených hrán je spojením elegancie a majestátnosti. Doplnky sú k dispozícii v chrómovom, matnom čiernom, matnom bielom, pištoľovom a matnom zlatom vyhotovení.
Povrchová úprava PVD
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanesený materiál sa viaže na podklad na molekulárnej báze. Vďaka tomu je povrch tvrdý, odolný voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je zároveň šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový program |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.445 kg |
| EAN: | 8003341335086 |
| Priemer: | 110 mm |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 110 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Hĺbka: | 113 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 110xx41x113 mm |
| Materiál: | Sklo; zliatina |
| Záruka: | 10 rokov |
| Typ: | Mydlovnička |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Zariadenie: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Gedy |
| EAN: | 8003341335086 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
