Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gedy HIMALAYA miska na postavenie, bambus IA0635
Kód: 78116Podrobný popis
Moderný dizajn a prírodný materiál - to je kolekcia kúpeľňových doplnkov BAMBOOM od talianskeho výrobcu Gedy. S týmto sortimentom doplnkov dosiahnete vo svojej kúpeľni podmanivé čaro.
Bambus je ľahký a odolný materiál, ktorý je obľúbenou voľbou pre interiérové vybavenie, pri ktorom sa kladie dôraz na prírodný vzhľad a dekoratívnosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8003341306789 |
| Farba: | Hnedá |
| Šírka: | 340 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 340x18x230 mm |
| Materiál: | Bambus |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Iné |
| Inštalácia: | O pozícii |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Gedy |
| EAN: | 8003341306789 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
